Bu sayfadaki bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarda Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” maddeye göre gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi için eklenmiştir. Sitede bulunan tüm materyaller sitemize ait özgün yazılmış veya çeşitli kaynaklardan esinlenerek yorum yapılmak suretiyle özgünleştirilmiş oolarak yazılmıştır. Tüm yazılar bilgilendirme amaçlı haber ve makalelerden oluşuyor. Sitemizde yer alan herhangi bir materyalin size ait olduğunu düşünüyor ve silinmesi talep ediyorsanız lütfen posta(et)kilobayt.net e-posta adresinden bizimle irtibat kurunuz.

Kilobayt.net web sitesi internet, Cep Telefonu, elektronik cihaz ve bilgisayarlarla ilgili en güncel bilgi ve yorumu üreterek aktarmayı hedefleyen bir teknoloji içerik portalidir. Bu sitenin kullanımı ile ilgili olarak, size özel olmayan ve tamamen kişisel amaçlar için bir kullanım hakkı vermektedir. Sitenin içeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, arama motorları ile toplanarak, benzer amaçlar için kullanılması yasaktır.

Sitede yayınlanan ürünlerin özelliklerinden, satış koşullarından, kullanımından, satıcıları ve/veya üreticileri ile aranızda yaşanabilecek sorunlardan Kilobayt.net hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kilobayt.net sitesi üreticilerin ürünlerinin özellikleri ve fiyatlarında önceden haber vermeye gerek duymadan yapma hakkına sahip oldukları değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Kilobayt.net web sitesinde, diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Kilobayt.net, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari etkinliklerinden sorumlu tutulamaz.

Kilobayt.net, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Kilobayt.net, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar. Kilobayt.net üzerinde yer alan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Kilobayt.net sitesi istatistik amaçlı sunucu logları dışında kişisel bilgilerinizi elde etmez veya barındırmaz. Ancak sitede mevcut bulunan reklam yayınları aracılığıyla, reklam verilerinin toplanması için cookie ve web beacon kullanıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, istediğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellememiz mümkündür.

5486 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurulabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise posta(et)kilobayt.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir