Android için en iyi RSS uygulamaları nelerdir?

Gün için sayısızca bilgi içerikli siteye giriyor, onların içeriklerini okuyoruz ve zorlanıyoruz, bu işi daha kolay ve zevkli bir hale getirmek ise RSS uygulamaları ile oluyor. Her istek ve ihtiyaca göre çeşit çeşit RSS uygulaması bulunuyor.

Bizde bu yazımızda Anroid cihazlar için en çok önerilen, tavsiye edilen RSS uygulamalarını ve onların özelliklerini anlattık. Tek yapmanız gereken size uygun olan RSS uygulamasını, cihazınıza indirmek ve kullanmak.

-Tooltapp
Tooltapp, Anroid cihazınızın arka planda kalmış özelliklerini aktif bir hale getiriyor ve maksimum seviyeye yükseltiyor, size kaliteli bir kullanım sunuyor. Kullanıcıya ülkenin en güvenilir kaynaklarından oyun, haber, uygulama vb. birçok konu da içerikler sunuyor.

İçerikleri favorilerinize ekleyebiliyor, paylaşabiliyor hatta oylama bile yapabiliyorsunuz. Son derece şık ve sadece tasarımı, basit kullanımı ile kaliteli bir RSS uygulamasıdır.

-Digg
Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde Android cihazınıza indirebilirsiniz. Digg ile istediğiniz yazarı, blog, forum ve haber sitelerini çok kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz. İnternet de mevcut olan önemli birçok habere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

İstediğiniz içeriği daha sonra okumak için kaydedebiliyorsunuz. İçeriklerini Facebook gibi platformlar ile paylaşabiliyorsunuz. En önemlisi ise RSS akışlarını düzenleyebiliyorsunuz.

-Feedly
Feedly sade ve modern tasarımı, kullanıcıya kolay bir kullanım imkânı sunması gibi önemli özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen RSS uygulamalarından birisidir.

Feedly’nin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise her cihaza senkronize olabilmesidir, bu özelliği sayesinde istediğiniz yerde, istediğiniz cihaz ile içerik takibi yapabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir