Galaxy S5 Mini Ortaya Çıktı!

Özellikle bayan kullanıcıların ilgiyle beklediği Samsung’un son telefonu Galaxy S5’in mini versiyonu için bazı görseller ortaya çıktı. Yakında tanıtılması beklenen bu telefonun, diğer mini modeller gibi bir kullanıcı kitlesi hali hazırda bulunuyor. Bir çok kişi boyutu büyük olan telefonları tercih etmezken, benzer kasaya sahip bu küçük modeller ilgi çekiyor. Bilhassa kadın kullanıcılar taşınması ve tek el ile kavraması kolay olan bu telefonları tercih ediyor.

Samsung’un İngiltere web sayfasında kısa süreliğine yayına giren ve akabinde kaldırılan Galaxy S5 Mini, bu anlık görüntülenme sırasında ortaya çıktı. Beş farklı renk seçeneğine sahip olacak olan bu akıllı telefonun üst modeli olan S5’in kasasında kullanılan renklerle aynı olacağı tahmin ediliyor. Ancak Galaxy S5 Mini’de kalp ritim sensörü bulunmayacak. Samsung’un fiyattan da kısmak amacıyla bu özelliği devre dışı bıraktığı düşünülse de, Galaxy S5 üzerinde zaten bu özellik tam olarak verimli kullanılamıyordu.

Galaxy S5 mini resmi olmayan  verilere göre 4.5 inç ekrana sahip olacak ve 2100mAh batarya ile gelecek. Üzerinde Android 4.4 kitkat sürümü bulunacak. Fotoğraf çekimlerini ise üzerindeki 13 megapiksellik kamera ile gerçekleştirecek.
s5 mini leak

Galaxy S5 Mini Ortaya Çıktı!” te bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir