Yeni DC Comics Filmleri Geliyor!

Warner Bros elinde vizyon hakları bulunan DC Comics için önümüzdeki dönemlerde bir çok planının bulunduğunu açıkladı. WSJ gazetesinde çıkan bu haberde, Warner Bros, DC Comic dünyasında geçmesi planlanan tam 9 adet yeni filmin hazırlığında ve bunların bazıları mini-film serisi şeklinde televizyonda da yayınlanabilir. Yeni sinema filmlerinin beklendiği belirtilirken, bunlardan iki tanesi şimdiden resmi olarak açıklandı. Yeni Batman ve Superman filmleri önümüzdeki yıllarda vizyona girecek. Bunun yanında Justica League isimli film de Warner Bros’un sinemaya aktarmak istediği yapıtlardan biri olacak.

Tabii ki bunlar şimdiden konuşuyor, ancak filmlerin ne zaman vizyona gireceği ve ne zaman izleyebileceğimiz henüz net değil. WB gibi büyük şirketler bu planları 5-10 yıllık zaman dilimine yayabiliyor. Dolayısıyla haber DC Comics severler için sevindirici olsa da, beklenmesi gereken uzun bir dönem olacağı kesin. Önümüzdeki yıl izleyeceğimiz yeni filmler hakkında en azından bu yıl içerisinde bir açıklama olacağını söyleyebiliriz.

Avengers ve Marvel filmleriyle olağanüstü başarı yakalayan WB, son Superman filmi olan Man of Steel ile de iyi bir başarı yakalamıştı. Daha önce 300 Spartalı, Watchmen, Man of Steel filmleriyle tanıdığımız Zack Snyder’in yeni filmlerden birini de yöneteceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yanı sıra bu filmlerden birinin yapımcısının Christopher Nolan olup olmayacağı henüz kesinlik kazanmasa da konuşulan konulardan birisi. Bekleyip göreceğiz.

  1. ★VamosKartal★ diyor ki:

    İskenderun DÇ,Tarsus İdman Yurdu,Yeni Malatyaspor Beyaz Grup’ta
    Hatayspor,Diyarbakır BŞB Spor Kırmızı Grup’ta

  2. TURGUTLUSPOR diyor ki:

    İskenderun DÇ ,Tarsus İdman Yurdu,Yeni Malatyaspor, Menemen Belediyespor, Turgutluspor, Fethiyespor ve Aydınspor 1923,Tavşanlı Linyitspor ++

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir