iPad 4.Nesil Yeniden Satışa Sunuldu

Apple geçtiğimiz günlerce iPhone 5C’nın 8GB’lık modelini satmaya başladı ve herkesi şaşırttı. Bunun ardından ise bugün Apple Store’a girenler 4.Nesil iPad’lerin de yeniden satışına başlandığını görerek şaşırdılar. iPad 4 performans olarak çok iyi bir durumda olan tabletti ve bir çok kişi iPad Air yerine iPad 4 tercih etmeyi fiyat/performans açısından istiyordu. Apple da gerek stokları eritmek gerek de bu tür kullanıcılara istedikleri ürünü sunmak adına böyle bir hamleyi yaptı. iPad 2 satışları ise kesin olarak durdu. Artık iPad 2 üretilmeyecek.

4.nesil iPad’in 16GB olan ve yalnızca kablosuz internet seçeneğine sahip modeli 999 tl; 3G desteği olan 16GB’lık modeli ise 1400 TL’den satılıyor. Ürünü Apple Store’dan internet üzerinden satın aldığınızda teslimat süresi 1-2 haftayı bulabiliyor.

iPad 2’nin artık satılmayacak olması iPad satın almayı bekleyen bir kesmi üzeceğe benziyor. Zira iPad 2 piyasaya çıkalı uzun yıllar olmasına rağmen, hala performans olarak piyasadaki tabletlerin çok daha üzerinde bir başarıya sahip. Bu nedenle ucuz fiyatlı tablet alacaklar için özellikle yeni iPad’lerin piyasaya çıktığı şu günler önem arz ediyordu. Tabii ki Apple sıfır iPad 2 satışını yapmasa da, bir çok mağaza elinde kalan stokları ucuz fiyattan satmaya başlayacaktır. Bu yüzden eğer siz de iPad 2’yi takip ediyorsanız haftasonları özel indirimleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir