Galaxy S5 Su ve Toz Geçirmeyecek

Önümüzdeki günlerde İspanya’da Barcelona kentinde yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak olan Samsung’un amiral gemisi S serisinin son üyesi S5 ile ilgili yepyeni bilgiler gündemimize gelmeye başladı. Son duyumlara göre Galaxy S5 su geçirmez ve toza dayanıklı olacak. Aslında bu özellik S4 Active modelinde de vardı ve hali hazırda kullanılıyor. Sony’nin Xperia serisi ile başlattığı bu furya görünen o ki diğer şirketlerin takibi ile devam edecek.

Almanya’nın en gelişmiş telefon operatörlerinden olan O2 web sayfasında yaklaşan Galaxy S5 ürün tanıtımı ile ilgili bir fragman yayınladı. O2′nin sitesinde Galaxy S5′den direk olarak söz etmese de bu akıllı telefonun Şubat sonunda tanıtılacağı vurgusu yapılıyor ve bu izleyenlere direk olarak Galaxy S5′i andırıyor.

Samsung’un resmi duyurusunu MWC’de 24 Şubat tarihinde yapacağı herkes tarafından biliniyor. O2 bu telefon hakkında bir bilgi vermiş sayılmaz, ancak verdikleri ipucu herkesin kafasında bir şeyleri açıklamaya yetiyor. Önümüzdeki günlerin ne getireceğini hepimiz göreceğiz.

  1. Erkan diyor ki:

    suyun içine koyma ihtiyacımız yok zaten, ayrıca yağmurda su geçiren telefon çok nadir bence. henüz görmedim öyle birşey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir